Vridet skaft med reliefdekor. Blad med graverad dekor och förgyllning. Avslutande kulknopp. Stämplad. Blad med bristning, småbulor. (Längd 15, vikt 28g.)
5 000 SEK | 2023-06-02 17:26 |
4 800 SEK | 2023-06-02 17:44 |
4 400 SEK | 2023-06-02 17:24 |
3 600 SEK | 2023-06-02 15:23 |
2 000 SEK | 2023-06-02 14:16 |
600 SEK | 2023-06-02 09:31 |
550 SEK | 2023-06-02 13:14 |
100 SEK | 2023-06-02 06:19 |
100 SEK | Startpris |