Olja på träskiva, figurkomposition. Signerad. Färgsprickor. (80x60)
2 100 SEK | 2023-06-04 12:01 |
2 100 SEK | 2023-06-04 12:08 |
1 400 SEK | 2023-06-03 17:38 |
1 300 SEK | 2023-06-03 14:34 |
1 200 SEK | 2023-06-03 11:01 |
750 SEK | 2023-06-02 19:53 |
450 SEK | 2023-06-02 21:34 |
350 SEK | 2023-06-02 14:22 |
300 SEK | 2023-06-02 14:18 |
250 SEK | 2023-06-02 13:01 |
200 SEK | 2023-06-02 12:13 |
100 SEK | 2023-06-01 22:46 |
100 SEK | Startpris |