Olja på pannå, "B Lantbrev en postmans dröm...". Signerad. Enstaka färgsprickor. (68x58)
1 800 SEK | 2023-06-04 12:02 |
1 700 SEK | 2023-06-04 12:07 |
1 000 SEK | 2023-06-04 11:57 |
950 SEK | 2023-06-04 11:57 |
750 SEK | 2023-06-04 10:32 |
650 SEK | 2023-06-02 19:53 |
450 SEK | 2023-06-02 21:33 |
350 SEK | 2023-06-02 14:23 |
300 SEK | 2023-06-02 14:18 |
250 SEK | 2023-06-02 13:00 |
150 SEK | 2023-06-01 23:00 |
100 SEK | 2023-06-01 22:46 |
100 SEK | Startpris |