Rundt spisebord af massivt og finéret røget egetræ med udtræk. H. 70,5, diam. 130 cm. Hertil to tillægsplader B. 50 cm. Brugsspor.
37103 | 6.000 DKK | 2023-05-03 16:32 |
26554 | 5.500 DKK | 2023-05-03 16:00 |
5.000 DKK | Startpris |