Fire Montana reoler af hvidlakeret mdf. H. 35-70, B. 35-70, D. 30 cm. Ophængslister medfølger. Brugsspor og nogle ridser/mærker. Ru overflade.
20562 | 2.200 DKK | 2023-05-03 08:48 |
29089 | 2.200 DKK | 2023-05-03 19:22 |
24725 | 1.900 DKK | 2023-05-03 07:32 |
35485 | 1.800 DKK | 2023-05-02 15:02 |
1.500 DKK | Startpris |