Otte 7'er-stole med skaller af formbøjet blålakeret krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen, 1980'erne. Brugsspor og nogle mærker. Alle stolene er faste i ryggen.
3098 | 4.800 DKK | 2023-04-26 18:55 |
26554 | 4.600 DKK | 2023-04-26 07:31 |
KONTAKT | 4.400 DKK | 2023-04-21 16:24 |
PBH | 4.200 DKK | 2023-04-19 21:21 |
20118 | 4.000 DKK | 2023-04-19 20:06 |
4.000 DKK | Startpris |