Förgylld och bronserad, med infälld gouache i krönet. Gustaviansk stil, 18/1900-tal. 107x42 cm. Repor, märken, ena glaset troligen senare.
2 200 SEK | 2023-04-04 12:23 |
2 000 SEK | 2023-04-04 18:22 |
1 100 SEK | 2023-04-01 02:08 |
1 000 SEK | 2023-03-30 20:47 |
900 SEK | 2023-03-31 09:38 |
600 SEK | 2023-03-30 15:11 |
400 SEK | Startpris |