396. OLLE HERMANSSON, ELDDJÄVLAR, ETT PAR

Gjutjärn. Signerad HB i stort O. Höjd 24 cm. Repor, märken.

Varunr 245039

4 April 2023 20:12

Utrop 3000 SEK

1 200 SEK2023-03-28 12:57
1 100 SEK2023-03-29 21:09
400 SEK Startpris

Onlineauktion 4 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!