Förgylld och bronserad. Sengustaviansk, tidigt 1800-tal. Otydligt hallstämplad. 166x74 cm. Åldersrelaterat slitage, smärre dekorbortfall och lagningar.
2 200 SEK | 2023-04-04 20:07 |
2 000 SEK | 2023-04-04 17:55 |
1 400 SEK | 2023-04-04 17:27 |
1 200 SEK | 2023-04-03 23:34 |
1 000 SEK | 2023-03-29 17:46 |
400 SEK | Startpris |