Underglasyrblå dekor av fåglar och växter. Dubbla hänklar. Tillverkningsdefekter. Ytslitage, repor, fläckar. (Höjd 58)
750 SEK | 2023-04-02 11:48 |
700 SEK | 2023-04-02 11:32 |
600 SEK | 2023-04-01 23:51 |
500 SEK | 2023-04-02 09:39 |
250 SEK | 2023-04-01 21:19 |
200 SEK | 2023-04-01 20:21 |
100 SEK | Startpris |