Olja på duk, figurscen. Fläckar, något krackelerad, retuscher. (95x142)
5 800 SEK | 2023-04-02 11:27 |
5 600 SEK | 2023-05-08 11:43 |
4 000 SEK | 2023-04-02 11:51 |
750 SEK | 2023-03-31 21:07 |
250 SEK | 2023-03-31 18:43 |
100 SEK | 2023-03-31 15:21 |
100 SEK | Startpris |