Rökelsekar med figural dekor, 18/1900-tal. Tedosa, 1700-tal. Fat med polykrom dekor, m.m. Tedosan med lagningar. Fläckar, naggar. (Största diameter 12)
1 100 SEK | 2023-04-01 14:36 |
1 000 SEK | 2023-03-31 21:52 |
800 SEK | 2023-03-31 12:41 |
100 SEK | Startpris |