Bemålad plåt och plast. Med belysning. Dubbelsidig. Slitage, några skruv saknas, småskador. (Höjd 83, längd 102)
3 200 SEK | 2023-04-02 09:59 |
3 000 SEK | 2023-04-01 11:46 |
2 100 SEK | 2023-03-31 18:44 |
1 100 SEK | 2023-03-31 14:31 |
150 SEK | 2023-03-30 22:26 |
100 SEK | Startpris |