Olja på pannå, "Nature morte". Signerad och daterad 52. (28x27)
6 000 SEK | 2023-04-02 11:40 |
5 800 SEK | 2023-04-02 11:54 |
5 400 SEK | 2023-04-02 11:44 |
2 200 SEK | 2023-03-31 20:15 |
1 800 SEK | 2023-03-31 21:58 |
1 200 SEK | 2023-03-30 21:27 |
1 100 SEK | 2023-03-31 15:13 |
550 SEK | 2023-03-31 01:58 |
100 SEK | 2023-03-30 20:27 |
100 SEK | Startpris |