Med handmålad dekor och förgyllning. Bruksslitage, bl.a. med repor och dekorslitage. En tallrik med mindre fotnagg. (Diameter 25,5)
2 900 SEK | 2023-04-01 14:59 |
2 800 SEK | 2023-04-02 11:44 |
2 300 SEK | 2023-04-01 23:05 |
1 500 SEK | 2023-03-31 21:18 |
850 SEK | 2023-03-31 12:13 |
100 SEK | 2023-03-31 00:32 |
100 SEK | Startpris |