Handmålad dekor av figurer. Spricka, kantlagningar, repor. (Diameter 24)
2 100 SEK | 2023-04-02 10:35 |
2 000 SEK | 2023-03-31 21:50 |
2 000 SEK | 2023-04-01 14:34 |
1 000 SEK | 2023-04-01 12:17 |
400 SEK | 2023-03-31 13:47 |
200 SEK | 2023-03-31 15:40 |
100 SEK | 2023-03-30 20:21 |
100 SEK | Startpris |