Ostämplade, möjligen silver. Bl.a. med emaljerad dekor och skurna karneoler. Slitage, småskador. (Höjd 12,5)
1 700 SEK | 2023-04-02 11:15 |
1 600 SEK | 2023-04-02 11:14 |
1 500 SEK | 2023-04-02 11:03 |
1 300 SEK | 2023-04-02 09:43 |
350 SEK | 2023-04-01 17:41 |
300 SEK | 2023-03-31 00:50 |
200 SEK | 2023-03-31 13:57 |
100 SEK | 2023-03-30 20:20 |
100 SEK | Startpris |