Underglasyrblå dekor av fågel och växter. Ytslitage, repor, tillverkningsdefekter. (Höjd 58)
650 SEK | 2023-04-02 11:48 |
600 SEK | 2023-04-01 23:51 |
500 SEK | 2023-04-02 11:25 |
250 SEK | 2023-04-01 21:19 |
200 SEK | 2023-04-01 20:21 |
100 SEK | Startpris |