Fyra plank. Spår av tapet. Slitage, sprickor, mindre ytskador. (ca.56x93)
1 600 SEK | 2023-04-02 11:59 |
1 500 SEK | 2023-04-02 11:36 |
1 200 SEK | 2023-04-02 11:31 |
750 SEK | 2023-04-01 22:19 |
550 SEK | 2023-04-01 12:00 |
350 SEK | 2023-03-31 12:41 |
250 SEK | 2023-03-31 03:56 |
200 SEK | 2023-03-31 00:17 |
100 SEK | 2023-03-30 19:02 |
100 SEK | Startpris |