Ostämplade, möjligen silver. Detaljer i sten/jade. Slitage, bulor, bl.a. med sprickbildning, en ej komplett. (Längsta längd 11)
1 600 SEK | 2023-04-02 11:03 |
1 500 SEK | 2023-04-02 09:42 |
1 200 SEK | 2023-04-01 18:45 |
550 SEK | 2023-04-01 14:25 |
150 SEK | 2023-03-31 13:56 |
100 SEK | 2023-03-30 20:19 |
100 SEK | Startpris |