Olja på duk, barbystad kvinna. Signerad. (54x45)
1 700 SEK | 2023-04-02 10:53 |
1 600 SEK | 2023-04-02 08:31 |
900 SEK | 2023-04-01 00:22 |
800 SEK | 2023-03-31 17:10 |
100 SEK | Startpris |