Med handmålad dekor och förgyllning. Dubbla hänklar. Repor, mindre dekorslitage. (Höjd 23)
1 500 SEK | 2023-03-31 21:47 |
1 400 SEK | 2023-04-02 12:04 |
1 000 SEK | 2023-04-01 21:43 |
100 SEK | 2023-03-31 14:45 |
100 SEK | Startpris |