Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (79x64)
3 000 SEK | 2023-04-02 08:29 |
3 000 SEK | 2023-04-02 10:18 |
2 800 SEK | 2023-03-31 16:14 |
2 800 SEK | 2023-03-31 16:31 |
2 100 SEK | 2023-03-31 15:42 |
1 700 SEK | 2023-03-31 15:18 |
500 SEK | 2023-03-31 13:19 |
100 SEK | 2023-03-30 19:51 |
100 SEK | Startpris |