Ostämplade, sannolikt silver och jade. Med dekor av bl.a. figurer och foohundar. Slitage, enstaka småskador. (Höjd ca.11,5)
3 200 SEK | 2023-04-02 11:11 |
3 000 SEK | 2023-04-02 11:45 |
2 200 SEK | 2023-04-02 11:21 |
1 100 SEK | 2023-04-01 18:46 |
550 SEK | 2023-04-01 14:26 |
350 SEK | 2023-03-31 15:43 |
300 SEK | 2023-03-31 14:45 |
200 SEK | 2023-03-31 13:55 |
100 SEK | 2023-03-30 20:18 |
100 SEK | Startpris |