Olja på duk, stilleben med frukter. Otydligt signerad. Fernissad. Duklagningar, retuscher, kant med färgbortfall. Dubblerad duk. (65x91)
7 200 SEK | 2023-04-02 11:54 |
7 000 SEK | 2023-04-02 11:39 |
6 600 SEK | 2023-04-02 10:15 |
4 600 SEK | 2023-04-01 23:10 |
4 200 SEK | 2023-04-01 20:02 |
2 300 SEK | 2023-04-01 00:52 |
2 100 SEK | 2023-03-31 21:07 |
400 SEK | 2023-03-31 14:24 |
200 SEK | 2023-03-30 21:18 |
100 SEK | 2023-03-30 19:51 |
100 SEK | Startpris |