Rostfritt stål. Bordsgafflar 33st, bordsknivar 34st samt bordsskedar 2st. Hårt bruksslitage, repor.
600 SEK | 2023-04-02 14:00 |
550 SEK | 2023-04-01 16:50 |
500 SEK | 2023-03-31 21:07 |
200 SEK | 2023-03-31 14:02 |
150 SEK | 2023-03-31 11:53 |
100 SEK | 2023-03-31 00:46 |
100 SEK | Startpris |