Rostfritt stål. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 19,5)
400 SEK | 2023-04-02 11:35 |
350 SEK | 2023-04-02 10:29 |
200 SEK | 2023-03-31 21:07 |
100 SEK | 2023-03-31 11:52 |
100 SEK | Startpris |