Skulpturer i brons ett par, sittande kvinnor. Signerade och daterad 1918. Socklar av marmor. En sockel med nagg. (Höjd 32)
4 600 SEK | 2023-04-02 11:53 |
4 400 SEK | 2023-03-31 20:23 |
1 900 SEK | 2023-03-31 11:18 |
600 SEK | 2023-03-31 07:58 |
250 SEK | 2023-03-30 20:28 |
100 SEK | Startpris |