Tekoppar 5st, tefat 7st, assietter 9st samt djupa tallrikar. Bruksslitage, repor, enstaka skador. Något varierande storlek.
850 SEK | 2023-04-01 23:49 |
800 SEK | 2023-03-31 14:17 |
600 SEK | 2023-03-31 15:28 |
250 SEK | 2023-03-31 14:27 |
150 SEK | 2023-03-31 11:48 |
100 SEK | 2023-03-30 21:21 |
100 SEK | Startpris |