Mässing. Kvadratisk fot med gallerkant. Stämplade. Mindre ytslitage. (Höjd 17,5)
650 SEK | 2023-04-02 11:38 |
600 SEK | 2023-04-02 09:59 |
550 SEK | 2023-04-01 13:58 |
500 SEK | 2023-04-01 11:43 |
250 SEK | 2023-03-31 21:29 |
150 SEK | 2023-03-31 11:22 |
100 SEK | 2023-03-31 07:30 |
100 SEK | Startpris |