Mässing. Stämplade. Ytslitage, fläckar/missfärgning. (Höjd 12)
1 300 SEK | 2023-04-02 08:57 |
1 200 SEK | 2023-03-31 20:58 |
1 000 SEK | 2023-04-01 20:01 |
900 SEK | 2023-03-31 14:16 |
700 SEK | 2023-03-31 07:42 |
250 SEK | 2023-03-31 08:14 |
100 SEK | 2023-03-30 20:16 |
100 SEK | Startpris |