Delvis med dekor efter Charles Dickens. Frukostkoppar med fat, sejdlar, tekanna, tallrikar, m.m. Bruksslitage. Bl.a. med krackelering och fläckar. Enstaka skador. (Största diameter 25)
600 SEK | 2023-04-02 09:56 |
550 SEK | 2023-04-01 14:26 |
250 SEK | 2023-04-01 14:23 |
200 SEK | 2023-04-01 13:29 |
100 SEK | 2023-03-31 11:38 |
100 SEK | Startpris |