Med handmålad dekor av landskap och skrivtecken. Undertill med sigill i rött. Förgyllningsslitage. (Diameter 10)
1 300 SEK | 2023-03-31 21:43 |
1 200 SEK | 2023-04-02 07:44 |
550 SEK | 2023-04-01 14:17 |
250 SEK | 2023-03-31 21:21 |
100 SEK | Startpris |