Olja på duk, kvinna vid eldstad. Signerad. (54x45)
2 800 SEK | 2023-04-02 08:28 |
2 700 SEK | 2023-04-01 18:51 |
2 300 SEK | 2023-04-01 11:38 |
1 700 SEK | 2023-04-01 07:44 |
1 500 SEK | 2023-03-31 13:17 |
500 SEK | 2023-03-31 14:04 |
100 SEK | Startpris |