Porslin. Med handmålad och förgylld dekor. Ställvis hårt dekorslitage. (Diameter 22)
2 100 SEK | 2023-04-02 11:46 |
2 000 SEK | 2023-04-02 12:07 |
1 600 SEK | 2023-04-02 11:16 |
650 SEK | 2023-04-02 11:26 |
250 SEK | 2023-04-01 19:27 |
100 SEK | 2023-04-01 00:07 |
100 SEK | Startpris |