Konstglas. Signerad, etikettmärkt. Repor, mindre fotnagg. (Höjd exklusive fäste 32,5)
400 SEK | 2023-04-02 11:23 |
350 SEK | 2023-04-02 09:47 |
200 SEK | 2023-04-02 09:15 |
150 SEK | 2023-03-31 20:18 |
100 SEK | Startpris |