Mässing. Kvadratisk fot med gallerkant. Stämplade. Mindre ytslitage. (Höjd 18)
650 SEK | 2023-04-02 11:48 |
600 SEK | 2023-04-01 11:42 |
600 SEK | 2023-04-02 11:36 |
400 SEK | 2023-04-02 07:57 |
250 SEK | 2023-03-31 21:25 |
200 SEK | 2023-03-31 16:46 |
150 SEK | 2023-03-31 10:41 |
100 SEK | 2023-03-31 07:28 |
100 SEK | Startpris |