Mässing. Tre ljuspunkter. Textila skärmar. Skärmar med skador. Slitage, bulor. (Höjd 68)
300 SEK | 2023-04-02 11:51 |
250 SEK | 2023-04-02 11:37 |
150 SEK | 2023-04-01 20:12 |
100 SEK | 2023-03-30 20:21 |
100 SEK | Startpris |