Olja på duk, vinterbild med figurer. Signerad och daterad 1860. Mindre krackelering. (42x58)
4 400 SEK | 2023-04-02 11:25 |
4 200 SEK | 2023-04-02 09:53 |
3 200 SEK | 2023-04-02 07:25 |
2 800 SEK | 2023-04-02 08:34 |
2 000 SEK | 2023-04-01 22:52 |
1 800 SEK | 2023-04-01 22:55 |
1 500 SEK | 2023-03-31 08:06 |
750 SEK | 2023-03-31 12:36 |
550 SEK | 2023-03-31 07:41 |
350 SEK | 2023-03-30 20:04 |
100 SEK | Startpris |