Bordsskedar 6st, bordsgafflar 6st, bordsknivar 6st, teskedar 3st, smörgåsgafflar 3st samt moccaskedar 8st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 710g., knivarnas vikt 374g.)
4 600 SEK | 2023-04-02 12:00 |
4 400 SEK | 2023-04-01 10:51 |
4 200 SEK | 2023-03-31 17:36 |
3 400 SEK | 2023-03-31 22:42 |
100 SEK | 2023-03-31 17:18 |
100 SEK | Startpris |