Originalmålning. Med skuren och genombruten dekor. Handtag i mässing. Slitage, sprickor, lagningar. (Höjd exklusive handtag 20, bredd 19, djup 22)
11 000 SEK | 2023-04-02 09:35 |
10 500 SEK | 2023-04-02 09:20 |
4 000 SEK | 2023-04-02 07:29 |
2 900 SEK | 2023-03-27 14:43 |
1 600 SEK | 2023-03-31 12:35 |
1 400 SEK | 2023-03-31 07:56 |
1 200 SEK | 2023-03-31 07:43 |
1 000 SEK | 2023-03-30 19:50 |
100 SEK | Startpris |