Olja på duk, trojka. Signerad. (59x89)
2 000 SEK | 2023-04-02 11:26 |
1 900 SEK | 2023-04-02 11:52 |
1 000 SEK | 2023-03-31 15:41 |
700 SEK | 2023-03-31 21:15 |
400 SEK | 2023-03-31 13:41 |
100 SEK | 2023-03-30 20:10 |
100 SEK | Startpris |