Polykrom dekor av figurer. Dekorslitage, fläckar, en med fotnagg. Tillverkningsdefekter. (Höjd 13,5)
3 400 SEK | 2023-03-31 21:43 |
3 200 SEK | 2023-04-01 14:00 |
950 SEK | 2023-04-01 12:16 |
850 SEK | 2023-03-31 12:40 |
600 SEK | 2023-03-30 20:10 |
100 SEK | Startpris |