Målning på pannå, "Vårkväll i Kilsbergen". Signerad och daterad 89. Inramad. (53x73)
900 SEK | 2023-03-31 08:09 |
900 SEK | 2023-03-31 21:14 |
800 SEK | 2023-03-31 15:30 |
700 SEK | 2023-03-30 19:54 |
100 SEK | Startpris |