Olja på duk, blomsterstilleben. Ospänd, sprickor, retuscher. Ram med dekorskador. (44x29)
550 SEK | 2023-04-02 12:29 |
500 SEK | 2023-04-01 22:15 |
400 SEK | 2023-04-01 20:08 |
150 SEK | 2023-03-31 17:44 |
100 SEK | 2023-03-31 13:29 |
100 SEK | Startpris |