Olja på pannå, naken kvinna. Signerad. Pannå med spricka, repor. (13,5x11)
2 100 SEK | 2023-04-02 11:35 |
2 000 SEK | 2023-04-02 11:59 |
1 500 SEK | 2023-04-02 08:12 |
1 200 SEK | 2023-04-02 07:49 |
1 000 SEK | 2023-03-31 18:59 |
850 SEK | 2023-03-31 21:08 |
500 SEK | 2023-03-31 15:40 |
200 SEK | 2023-03-30 20:08 |
150 SEK | 2023-03-30 20:04 |
100 SEK | 2023-03-30 19:32 |
100 SEK | Startpris |