Rund form. Slitage, naggar. (Höjd 15, diameter 21)
1 100 SEK | 2023-04-02 11:57 |
1 000 SEK | 2023-04-02 12:03 |
800 SEK | 2023-04-02 00:09 |
750 SEK | 2023-04-01 12:29 |
600 SEK | 2023-03-30 23:26 |
550 SEK | 2023-03-30 21:20 |
450 SEK | 2023-03-30 21:12 |
150 SEK | 2023-03-30 20:08 |
100 SEK | Startpris |