Flintgods. Med tryckt dekor. Hänklar i form av lejonmaskaroner. Lagningar, sprickor, retuscher, krackelering, missfärgning. (Höjd 46, diameter 36)
1 600 SEK | 2023-04-02 12:32 |
1 500 SEK | 2023-04-02 12:03 |
1 300 SEK | 2023-04-02 11:57 |
1 100 SEK | 2023-04-02 10:54 |
200 SEK | 2023-03-31 19:04 |
100 SEK | Startpris |