Flintgods. Med tryckt dekor. Hänklar i form av lejonmaskaroner. Skador, lagningar, sprickor, retuscher, krackelering, missfärgning. (Höjd 46, diameter 36)
2 100 SEK | 2023-04-02 11:57 |
2 000 SEK | 2023-04-02 12:32 |
1 500 SEK | 2023-04-02 09:09 |
1 500 SEK | 2023-04-02 10:16 |
500 SEK | 2023-04-01 08:08 |
200 SEK | 2023-03-31 07:42 |
150 SEK | 2023-03-31 09:37 |
100 SEK | Startpris |