Underglasyrblå dekor av växter. Retuscherad kantnagg, tillverkningsdefekter, repor. (Diameter 19)
450 SEK | 2023-03-31 21:41 |
400 SEK | 2023-04-01 20:44 |
100 SEK | Startpris |